\

Переробка

ПОЛІУРЕТАНОВЕ ФУТЕРУВАННЯ ЕЛЕВАТОРНОГО ОБЛАДНАННЯ – ЯК ЗАСІБ ПІДВИЩЕННЯ РЕНТАБЕЛЬНОСТІ РОБОТИ ЕЛЕВАТОРА

Лариса ТКАЧЕНКО, Комерційний директор ТОВ НВП «Форполімер»

Важливим показником ефективності роботи елеватора є збереження якості зерна, але забезпечити якість зерна можливо тільки дотримуючись технологій та працюючи на справному обладнання.

При завантаженні зерна на елеватор зерно починає дробитися та пошкоджуватися, починаючи із зсипання в завальну яму, а потім при переміщенні транспортними комунікаціями – норіями, конвеєрами, самопливним обладнанням. Особливо травмує зерно зношене самопливне обладнання, навіть якщо воно і відремонтоване. Зовні таке обладнання відремонтоване, але зсередини залишаються зношені краї, які, як лезо, ріжуть зерно.

  Poliuretanove_futuruvannya_Forpolimer.pdf (2.4 Мб)

ВСЕ ПРО ПОЛІУРЕТАНОВЕ ФУТЕРУВАННЯ ЕЛЕВАТОРНОГО ОБЛАДНАННЯ

ТОВ «НВП «Форполімер»

Однією з болючих проблем елеватористів є зношення технологічного обладнання, але особливо це стосується самопливного обладнання, норій та конвеєрів, бо зерно, яке транспортується, є дуже абразивним матеріалом. Ремонт самопливного обладнання, що розташоване по всьому елеваторі, та ще й на висоті, проблемний. Устаткування треба зняти з використання кранів, відремонтувати та поставити назад. Але це проблему вирішить тільки на половину: обладнання, поварене зовні, в середині має гострі зтерті краї, які, як лезо, будуть різати зерно. Зарадити цьому може поліуретанове футерування.

  ForPolimer__Poliuretanove_Futuruvannya.pdf (4.2 Мб)

ПОЛІУРЕТАНОВЕ ФУТЕРУВАННЯ ЕЛЕВАТОРНОГО ОБЛАДНАННЯ – НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ?

Лариса ТКАЧЕНКО, комерційний директор ТОВ НВП «Форполімер»

Ключовим завданням для елеваторів є зберігання зерна, збереження його якості, приймання та відвантаження. Зерно – дуже абразивний матеріал, тому при переміщенні технологічними лініями зношення самопливного, транспортного обладнання є найболючішою темою для елеваторників. Поліуретанова футеровка елеваторного обладнання – це рішення проблеми зі зносом обладнання, але це і вирішення питання з пошкодженням та дробленням зерна, а відтак – і часткове вирішення питання з пилоутворенням. Поліуретан стійкий до стирання, еластичний та пружний, досить легкий. Ці властивості поліуретану дають можливість не тільки зберегти обладнання від зносу, а головне – зберегти зерно від пошкодження та втрат.

  Poliuretanove_Futuruvannya_Forpolimer.pdf (2.1 Мб)

ВИЗНАЧЕННЯ ЧИСЛА ПАДІННЯ – ЯК ОСНОВА ОТРИМАННЯ НАЙКРАЩОГО ХЛІБА

VentaLab

Група Компаній «Вента Лаб» є спеціалізованим постачальником лабораторного, біоаналітичного та промислового обладнання для підприємств агропромислового комплексу, харчової, легкої та фармацевтичної галузей промисловості, біоаналітичних лабораторій та медичних установ, науково-дослідних інститутів та лабораторій на території України.

  Vysnachennja_chysla_padinnja_Ventalab.pdf (803.2 Кб)

ВОЛОГІСТЬ СОНЯШНИКА ДЛЯ ПРАВИЛЬНОГО ТА ТРИВАЛОГО ЗБЕРІГАННЯ

ТОВ «Вента Лаб Агро»

Вологість соняшнику для тривалого зберігання: сушіння насіння та підготовка приміщення

Для забезпечення тривалого зберігання соняшнику важливо не лише сушити насіння до певного показника, але також створити відповідні умови у приміщенні для зберігання.

В данній статті ми розповімо про декілька кроків, які можна зробити для тривалого зберігання соняшнику.

  Ventalab.pdf (1.2 Мб)

КОМПАНІЯ ВЕНТА ЛАБ: постачання якісного лабораторного обладнання

ТОВ «Вента Лаб»

Вента Лаб займається виробництвом та постачанням лабораторного обладнання, агроприладів та промислового інвентаря світового рівня з гарантійним обслуговуванням.

Напередодні Нового року ми оцінюємо свої минулі досягнення та будуємо довгострокові плани на майбутнє.

  VentaLab_000.pdf (1.4 Мб)

ВИЗНАЧЕННЯ ЧИСЛА ПАДІННЯ — ЯК ОСНОВА ОТРИМАННЯ НАЙКРАЩОГО ХЛІБА

В сучасній промисловості контроль всіх технологічних етапів виробництва є буденним і необхідним для отримання якісної та конкурентної продукції. Дана частина загального технологічного процесу являє собою підґрунтя для забезпечення вироблення кращого товару, що буде економічно вигіднішим за товари-конкуренти і дозволить отримати якнайбільший прибуток.

З кожним роком матеріально-технічне забезпечення виробничих лабораторій все більше вдосконалюється та оновлюється, щоб мати змогу проводити весь необхідний контроль та слідкувати за якістю виготовленої продукції. Одним з основних показників визначення якості зерна та, в подальшому, борошна з нього є Число Падіння.

  Vysnachennaj_chysla_padinnaj_VentaLab.pdf (178.6 Кб)

ЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ ВЛАСНИХ РЕСУРСІВ

Компанія «Сій Добро»

Наразі ефективне використання своїх ресурсів дуже важливе. Адже хочеться з вкладених коштів отримувати найбільші прибутки. Кожна інвестиція виважена та спрямована на розвиток господарства. Переробка зернових набирає нових обертів та попиту, бо необхідно виводити наше сільське господарство на новий рівень –виробництво доданої вартості. Одним з можливих продуктів переробки є комбікорм. Таким чином можна також підтримати тваринництво, яке надзвичайно гостро потребує якісних кормів.

  sij_dobro.pdf (1.9 Мб)

ВИКЛИКИ СЬОГОДНІШНЬОГО ДНЯ: ЗБЕРІГАННЯ ТА ПЕРЕРОБКА

Сергій Куць, керівник проектів компанії Сій Добро»

На початку повномасштабного вторгнення багато логістичних шляхів були обірвані і зруйновані, питання: «куди подіти зерно?» стало дуже гострим. Незрозумілість у питаннях експорту сільськогосподарської продукції змушує агросектор України шукати варіанти і шляхи вивезення власного зерна. Проте на сьогоднішній день кількість шляхів обмежена і пропускна здатність набагато менша, ніж раніше. Поки що навіть за оптимістичного сценарію подолати позначку в 1,5 млн тонн на місяць не буде дуже важко.

  Kormovirobnyztvo_Vyklyky_sogodennyia.pdf (328.7 Кб)

АВТОМАТИЧНІ РЕФРАКТОМЕТРИ ATAGO СЕРІЇ RX-i З СЕНСОРНИМ ЕКРАНОМ

TOB «Вента Лаб»

Рефрактометричний метод аналізує ступінь відхилення променю світла від прямолінійного напрямку під час переходу з однієї речовини в іншу. Співвідношення кута входження променю та кута його заломлення на межі розділу двох середовищ називається коефіцієнтом заломлення. Показник заломлення є загальним стандартом якості для фармацевтичних, харчових та хімічних продуктів. Олії та жири, напої та фруктові соки, джеми, мед, рідкий цукор, сиропи вимірюється з метою контролю якості в харчовій промисловості та виробництві напоїв. Приклади застосування рефрактометра включають контроль концентрації приправ, соусів, супів, концентрації промислових розчинів.

  Venta_Lab.pdf (326.9 Кб)

СИЛЬНЕ НАСІННЯ

Високі рекорди з АБК™

HOG SLAT Україна

У гармонії з природою

Виробництво DOSTO орегано

Пробіотики для тварин

ЗАХИСТ РОСЛИН

ФОРПОЛІМЕР

PÖTTINGER

Аграрний фронт

Сепаратор САД

БАНК ТЕХНОЛОГІЙ

Авторизування

Увійти
Реєстрація

Отримувати оновлення на email: